Skontaktuj się z nami:  (+48) 576 183 518 
Kliknij i sprawdź jak do nas dojechać - ul. gen. J. Bema 6, 15-369 Białystok

Najczęściej zadawane pytaniaJak wygląda wejście na trampoliny?

Przyjdź 15 minut przed godziną Twojego wejścia. Jeśli nie masz rezerwacji internetowej, najpierw powineneś kupić w recepcji wejściówkę i skarpety antypoślizgowe oraz zapoznać się z naszym regulaminem. Jeśli masz mniej, niż 18 lat, musisz dostarczyć nam podpisaną zgodę, albo Twój rodzic/opiekun prawny może wypełnić ją na miejscu. Następnie otrzymasz kluczyk do szafki w szatni, gdzie możesz zostawić swoje rzeczy i buty. O pełnej godzinie nasz trener zabiera wszystkich na krótką rozgrzewkę. Później jest czas na szaleństwa! Trenerzy są cały czas na trampolinach, więc jeśli masz pytanie, albo chcesz się czegoś nauczyć, to śmiało. :-)

Jak dokonać rezerwacji?

Wejdź w zakładkę REZERWUJ, wybierz pasujący Ci dzień i godzinę i kup wejściówkę przez Internet. Dzięki temu zaoszczędzisz i kupisz bilet w niższej cenie. Możesz też przyjść bez rezerwacji, ale ryzykujesz, że nie będzie miejsc.

Jak przygotować się do skakania?

Weź przewiewne, wygodne ubranie - najlepiej takie jak na WF. Na miejscu są przebieralnie damskie i męskie z łazienkami i prysznicami. Pamiętaj, że najbezpieczniej skakać przed, a nie po jedzeniu. :-)

Czy skakanie na trampolinach jest bezpieczne?

Pamiętaj, że to jest sport - działają tu te same zasady, co przy każdej innej aktywności fizycznej. Należy przestrzegać zasad skakania, słuchać uwag trenerów, uważać na innych skaczących i nie szarżować.

Czy mogę robić salto?

Pierwsze salto zawsze musi być pod okiem trenera. Podejdź do któregoś i pokaż, co umiesz. Na pewno wybierze najodpowiedniejszy sposób i miejsce do ćwiczeń. Najlepszy na początek jest basen z gąbkami. Mięciutkie lądowanie to podstawa. Potem – jak trener pozwoli – idziesz na trampoliny szlifować swoje umiejętności.

Czy skakanie na trampolinach pomaga schudnąć?

Pewnie. Godzina intensywnego skakania na trampolinach to nawet 1200 spalonych kalorii!

Po co mi skarpety antypoślizgowe? Czy mogę skakać bez nich?

Skarpety zwiększają bezpieczeństwo skakania - zapobiegają poślizgom. Możesz też skakać bez skarpetek, na bosaka.

Czy w parku są ograniczenia wiekowe?

Najmłodsi skoczkowie mogą mieć 3 lata. Górnej granicy nie ma! ;-)

Czy są jakieś przeciwwskazania do skakania?

Owszem: ciąża, dyskopatia, choroby stawów skokowych i kolanowych, nadciśnienie tętnicze, endoprotezy, osteoporoza, otyłość, astma, zaburzenia równowagi. Pamiętaj, że jeżeli jesteś świeżo po kontuzji, to musisz zachować szczególną ostrożność i nie przesilać się.

Czy małe dzieci będą miały co robić w parku?

Trampoliny dają niesamowitą frajdę w każdym wieku. Dlatego Jumper to szalona zabawa również dla dzieci.

Czy park jest bezpieczny dla dzieci?

Park jest miejscem uprawiania sportu, dostępnym dla dzieci i dorosłych. Są miejsca bardzo bezpieczne - na przykład basen z gąbkami, są też mniej bezpieczne - np. twarde podesty komunikacyjne. Staramy się zapobiegać przykrym upadkom i kontuzjom, ale wszystkich nie przewidzimy - to hala sportowa, nie basen z kulkami. Jeśli przychodzisz z dzieckiem, prosimy: uważaj na nie razem z nami. A jeśli Twoje dziecko jest bardzo ruchliwe i trochę szalone - uważaj na nie tym bardziej :)

Mam mniej niż 18 lat. Czy mogę przyjść sam/a?

Tak to wygląda: jeśli masz mniej niż 13 lat, przez cały pobyt u nas musi Ci towarzyszyć pełnoletni opiekun (nie ma obowiązku skakania ;). Jeśli masz 13-18 lat, to możesz przyjść sam/a, ale musisz przynieść ze sobą wypełnioną i podpisaną zgodę rodzica/opiekuna prawnego. Można ją pobrać tutaj lub wypełnić (i podpisać!) na miejscu.

Ile trwa skakanie?

Standardowo trwa 60 minut. Wejścia są o każdej pełnej godzinie, trzeba przyjść 15 minut wcześniej.

Czy godzina skakania to nie za mało?

Godzina skakania to niezłe wyzwanie. Jeśli jednak po godzinie Ty lub Twoje dziecko nie będziecie mieli jeszcze dość - w recepcji możecie wykupić kolejną godzinę z małym rabatem. :-)

Czy mogę zarezerwować wejście przez telefon i zapłacić na miejscu?

Tak. Jest taka możliwość. Wystarczy zadzwonić na naszą recepcję, podać termin, godzinę, ilość osób oraz swoje dane i już. :-)

Czy w parku można płacić kartą?

Tak, akceptujemy płatności karta i gotówką.

Kupiłam/em wejściówkę przez internet, ale nie mogę przyjść. Czy mogę ją oddać?

Możesz przełożyć skakanie na inny termin - napisz do nas na kontakt@jumperpark.pl
© Copyright JumperPark 2019